یکی از اصلی ترین عناصر در کیفیت قطعات دایکستی را به جرات میتوان مواد اولیه دانست که سهم بزرگی در کیفیت قطعات دارد. با اندکی تغییر در درصد عناصر یک آلیاژ می توان شاهد تغییرات بسیار متفاوتی در خواص فیزیکی و مکانیکی قطعات تولیدی بود لذا کنترل مداوم این عناصر چه در زمان دریافت مواد اولیه چه به هنگام فرایند تولید که همواره با تغییر شرایط مواجه همراه است مدیران را به تجهیز این واحد به بخش آلیاژسازی مجاب نمود تا با توجه به دارا بودن امکانات دقیق آزمایشگاهی بخش تولید آلیاژ را با ظرفیت تامین بخش تولید قطعات دایکستی راه اندازی نمایند.

پس از گذشت سالها و با تحقیقات انجام شده در واحد تحقیق و توسعه (R&D) گروه نوین دایکست و افزون گشتن تجربیات این بخش در زمینه تولید آلیاژهای آلومینیوم منطبق با شرایط تولید قطعات دایکست بخش تولید قطعات با کیفیتی مطابق با استاندارد های روز اقدام به تولید قطعات نمود.

با گسترش این بخش و احیاء ظرفیت بیشتر در این قسمت اکنون گروه صنعتی نوین اقدام به تولید شمش های آلیاژی با نام تجاری N.I.G نموده که به همکاران و متقاضیان ارائه می گردد. که البته این محصول تکیه بر تجربه تولید قطعات دایکستی داشته و همواره آماده خدمت رسانی به مشتریان در زمینه آلیاژهای خاص است.

دسته‌ها: توانمندیها

1 دیدگاه

A WordPress Commenter · ژوئن 7, 2022 در 7:14 ق.ظ

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.