برای ثبت سفارش تولید قطعه دایکست (دایکاست) به نکات زیر دقت فرمایید:

 • حتما کد کالا را با توجه به کد تعینی در سامانه کدگذاری این شرکت ثبت بفرمایید.
 • تا حد امکان نام کالای مورد استفاده در سامانه کدگذاری این شرکت در نظر بگیرید.

سفارش تولید

مثال : ابزار گستر
مثال: بدنه قفل S21
مثال : 120AL001
تعداد بدون در نظر گرفتن تعداد حفره های قالب می باشد
تاریخ درخواست کالا(Required)
تاریخ مورد نظر جهت دریافت کالا را مشخص بفرمایید. در اولین فرصت از طریق ایمیل زمان تحویل به اطلاع خواهد رسید.
ایمیل جهت پاسخ به درخواست شما می باشد لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید.
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 512 MB.

  مزایای سفارشات گروه صنعتی نوین دایکست

  گروه صنعتی نوین دایکست همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات به روز مسیر سخت تولید را برای مشتریان خود آسان نماید. چون اعتقاد بر این داریم که مسیر تولید در شرایط نامساعد اقتصادی کشورمان به خودی خود سخت و ناهموار است. پس تمامی تلاش خود را می نماییم تا در تمامی مراحل تولید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در گروه صنعتی نوین ارائه نماییم.

  برای سهولت در سفارشات و پیگیری دقیق آن سیستم مدیریت و ثبت سفارش برخط را در پلتفرمهای مختلف راه اندازی نموده ایم. با استفاده از این مزیت چند هدف را دنبال می کنیم. اولین هدف این است تا ارباب رجوع بدون هیچگونه معطلی و در اسرع وقت از هر کجا و در هر شرایطی با استفاده از بستر اینترنت سفارشات خود را ثبت نمایند. دومین هدف آن است تا با مکانیزه نمودن سفارشات نیاز به تماس با شخص خاص در مجموعه ما برطرف و ارباب رجوع به راحتی سفارش گذاری نمایند. سومین هدف ایجاد بستری امن و بدون اشتباه در سفارش گذاری است تا با این روش از هرگونه خطای احتمالی تا حد ممکن جلوگیری شود.

  در دنیای دیجیتال امروز که تمامی صنایع و کسب و کارها از فضای مجازی بهره میگیرند. این نکته را باید در نظر گرفت که میتوان از این بستر در جهت افزایش بهره وری و بهبود شرایط تولید در صنایع سود برد. از آنجا که در امور نوشتاری که در گذشته انجام می شد با اتلاف میزان قابل ملاحظه ای کاغذ منابع طبیعی بسیاری از بین می رفت امروزه میتوان از هدر رفت این منابع طبیعی به راحتی جلوگیری نمود.

  علاوه بر مواردی که ذکر شد میتوان به سهولت در بایگانی اطلاعات و دسترسی آسان به آنها اشاره نمود، که پیامد آن سرعت و دقت در اجرای امور است.