این گروه در سالیان اخیر و با تحول مهندسی در صنعت کشور و نیز جهان شاهد جایگاه قابل توجه کنترل کیفی و نیز آزمایشگاه در بخش صنعت بوده است و این نکته نیز به عنوان یکی از اصلی ترین بخشها در اصول و خط مشی کلی گروه صنعتی نوین نمود پیدا کرده است.

واحد کنترل کیفی شرکت با اتکا به تجربه بالای مهندسان این بخش و با استفاده از بهترین ابزارآلات و همچنین آخرین جداول استاندارد جهانی سعی در هرچه بالاتر بردن کیفیت محصولات داشته و همواره صداقت در امر ثبت و نگهداری اطلاعات را در نظر دارد تا بتوان بعنوان بخشی مستقل به عنوان بازوی اجرایی مدیریت ایفای نقش نماید.

در سوی دیگر آزمایشگاه به عنوان رکن اصلی واحد کنترل کیفیت علاوه بر ارئه خدمات به این بخش و همچنین بخش تولید مواد اولیه ( آلیاژسازی) خدمات خود را به همکاران و دیگر گروه های نیازمند به این خدمات در خارج از مجموعه نیز ارائه می نماید تا بتواند نقش کوچکی در استاندارد سازی تولیدات کشور بردارد.

یاد آور می شود که بخش آزمایشگاه خود را همواره با دیگر مراجع استاندارد کشور مطابقت داده تا در هر زمان علاوه بر ارائه دقیق ترین کیفیت به کاربران خارج از مجموعه بخش کنترل کیفی داخلی نیز از دقت بالا در تصدیق محصولات تولیدی برخوردار باشد.

به طور مثال می توان از همکاری نزدیک با انستیتو رازی در زمینه کوانتومتری اشاره کرد که همواره نمونه های شاهد خود را به آن واحد ارائه و به عنوان نمونه شاهد در آزمایشگاه کوانتومتری از آن استفاده می گردد.

دسته‌ها: توانمندیها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.