select language

تولید قطعات دایکست

خط تولید قطعات دایکست جز اصلی گروه صنعتی نوین بوده و می توان گفت که یکی از پر ترافیک ترین قسمتها در مجموعه می باشد اما با مدیریت کاملا اتوماسیون شده و با توجه به تخصص و تجربه بالای کارکنان و مدیریت بخش هیچگونه اختلالی در اجرای قرارداد ها و تحویل قطعات به وجود نیامده و باعث گردیده تا یکی از پر امتیاز ترین بخش ها در سیستم امتیاز دهی سالانه کاربران در سیستم جامع اتوماسیون اداری می باشد.

شایان ذکر است که بهرمندی از تنوع در تعداد و ظرفیت دستگاههای این بخش یکی دیگر از ارکان ارائه کیفیت و کمیت بالا در خط تولید قطعات دایکستی می باشد که همواره و با برنامه ریزی دقیق در حال کار بوده و کمترین زمان توقف را دارد.

انواع دستگاههای این شرکت که از ظرفیتهای 160 تن تا 630 تن می باشد از برندهای برتر اروپایی ازجمله IDRA ، Buhler ، Frech و غیره بوده و باعث گردید تا کیفیت قطعات تولیدی در این مجموعه با بالاترین استانداردها مطابقت داشته باشد.

در این بخش استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید قطعات شاخص اصلی در خط مشی کیفی شرکت بوده و علاوه بر اهتمام به این امر پشتوانه بخش آلیاژ سازی و آزمایشگاه نیز ما را در هرچه بهتر ارائه کردن کیفیت یاری می رساند.